Medlemsinformasjon: Vi gjør oppmerksom på at Sotra sjakklubb sin samarbeidspartner Sjakk1.no har stort sommersalg akkurat nå. Med opptil 50 prosent rabatt på nytt og aktuelt treningsutstyr er det hensiktsmessig å gjøre klubbens medlemmer oppmerksom på sommerkampanjen.

Sotra sjakklubb har tidligere mottatt gaver fra Sjakk1.no, og samarbeidet om en rekke Norges Grand Prix-turneringer. Klubbens medlemmer har også en generell rabatt på 10 prosent (ordinære priser) i nettbutikken ved å oppgi klubbtilhørighet.

{jcomments off}


Søk i sotrasjakk.no

Kommende turneringer

Samarbeidspartnere

Sjakk1.no
Alltid åpen. Alltid billig.

Sartor Storsenter
Mer enn 100 butikker
under samme tak.

Vestnytt
lokalavisen for Sotra og Øygarden

Fjell kommune
Vekstkommunen i vest

Skandiabanken
har hatt de mest fornøyde bankkundene 16 år på rad!